UYKUNUN EN GÜZEL YERİ

Yatak sektöründe 20 yılı aşan tecrübe ve uzmanlık… Doğallığı, kalitesi ve teknolojisiyle tüm beklentilere cevap verebilen geniş ürün yelpazesi… İhraç ettiği ürünlerle mükemmel uyku konforunu dünyada yaşatan marka…

Sağlıklı üretim koşulları içerisinde meydana getirilen Monessa yatakları ile daima uykunun en güzel yerindesiniz.

1980’li yıllarda Monessa Uyku Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. adıyla temelleri atılan ve yatak sektörüne giriş yapan Monessa’nın kurulmasına ilham veren tek bir düşünceydi. O da, hayatının 1/3’lük bölümünü uyuyarak geçiren insanın böylesine büyük bir zamanı daha kaliteli, sağlıklı ve konforlu geçirmesini sağlamaktı. İlerleyen zamanla birlikte değişen taleplere bağlı olarak sadece yatak değil uyku ile ilgili ürünler de geliştiren bir marka haline gelen Monessa, kurulmasına ilham sağlayan bu düşünceyi yerine getirmek için durmadan çalıştı. Bugün uykuya dair tüm teknoloji ve yenilikleri yakından takip eden Monessa geliştirdiği ürünlerde tasarım, kalite ve konforu bir araya getiren Monessa, bugün farklı uyku ihtiyaçlarına beklentilerin ötesinde çözümlerle cevap veriyor.

Monessa, hayatının 1/3’lük bölümünü uyuyarak geçiren insanın böylesine büyük bir zamanı daha kaliteli, sağlıklı ve konforlu geçirmesini sağlamak için çalışıyor.

Lateks ve visco gibi mucizevi teknolojilerle kusursuz uyku konforu yaşatmak için tasarlanmış yataklar ve bu konforu tamamlayacak yastıklar… Maksimum müşteri memnuniyeti için geliştirilmiş yataklardan oluşan hotel koleksiyonu… Uyku ortamının konfor ve kalitesini yükseltmek için tasarlanmış birbirinden şık baza, başlık, puf ve setler… Kısacası iyi bir uyku ve uyku ortamı için ihtiyacınız olan ve aklınıza gelebilecek her şey Monessa’da sizi bekliyor. Yani “uykunun en güzel yeri”nde…

ENTEGRE SİSTEM POLİTİKASI

Müşteri memnuniyetini daima yakalamak ve devam ettirebilmek için sistemimizi sürekli iyileştirmek, bu iyileştirmelerle birlikte;  topluma, çevreye, müşteriye, kaliteye ve çalışanımıza olan duyarlılığımız ile halkın erişimine açık olmak taahhüdümüz ile tüm faaliyetlerimizde,

  • Yasal ve Mevzuat şartlara bağlı kalmak,
  • Müşteri beklentilerini zamanında, kaliteli ürünler ve hizmetler vererek karşılamak,
  • Üretim hedefleri doğrultusunda, çevreye en uyumlu malzeme ve teknolojiyi kullanmak,
  • Kaynaklarımızı en az fire oluşturacak şekilde kullanmak,
  • Ürünlerimizi GMP gereklerine uygun hijyen ve sanitasyon şartlarında üretmek,
  • Milli servet kaybını ve kaynakların bilinçsizce tüketimini önlemek,
  • Çevre kirliliğinin önlenmesinde öncü kuruluş olmak,
  • Çalışanların sağlığı açısından işlerin güvenli ve emniyetli şekilde gerçekleştirilmesini sağlamak şirket prensibimizdir.

İşçi sağlığını ve iş emniyetini temin edecek ileri teknoloji ve yöntemleri uygulayarak riskleri azaltmak ve iş kazalarını önlemek, müşteri istek ve beklentileri doğrultusunda hatasız imalat yapmak ve müşteriye hatasız hizmet sunmak, çalışanlarımıza sürekli eğitim programı düzenleyerek, kalite anlayışını benimsemelerini ve Entegre Yönetim Sistemine etkin olarak katılımlarını sağlamak genel politikamızdır.

MİSYONUMUZ

Monessa, sürekli geliştirdiği teknolojisi, bilgi birikimi, günden güne artan kapasitesi ve dünya geneline yayılmış dinamik bir firma olarak yatak ve baza ile tamamlayıcı uyku ürünlerinde geliştirdiği konumunu sürdürebilmek için kendi alanında daima yenilikçi olmaya devam edecektir.

VİZYONUMUZ

Temel ilkesi müşteri memnuniyeti olan Monessa, müşterilerine kaliteli ürünler sunmanın yanında, sektöründeki dünya modasını ve güncel akımları sürekli takip ederek, yenilikleri ürünlerine yansıtmayı, müşterilerine en iyi hizmeti sunarak onlarla daimi ilişkiler kurmayı benimsemiştir.