UYKUNUN EN GÜZEL YERİ

Yatak sektöründe 20 yılı aşan tecrübe ve uzmanlık… Doğallığı, kalitesi ve teknolojisiyle tüm beklentilere cevap verebilen geniş ürün yelpazesi… İhraç ettiği ürünlerle mükemmel uyku konforunu dünyada yaşatan marka…

Sağlıklı üretim koşulları içerisinde meydana getirilen Monessa yatakları ile daima uykunun en güzel yerindesiniz.

1980’li yıllarda Monessa Uyku Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. adıyla temelleri atılan ve yatak sektörüne giriş yapan Monessa’nın kurulmasına ilham veren tek bir düşünceydi. O da, hayatının 1/3’lük bölümünü uyuyarak geçiren insanın böylesine büyük bir zamanı daha kaliteli, sağlıklı ve konforlu geçirmesini sağlamaktı. İlerleyen zamanla birlikte değişen taleplere bağlı olarak sadece yatak değil uyku ile ilgili ürünler de geliştiren bir marka haline gelen Monessa, kurulmasına ilham sağlayan bu düşünceyi yerine getirmek için durmadan çalıştı. Bugün uykuya dair tüm teknoloji ve yenilikleri yakından takip eden Monessa geliştirdiği ürünlerde tasarım, kalite ve konforu bir araya getiren Monessa, bugün farklı uyku ihtiyaçlarına beklentilerin ötesinde çözümlerle cevap veriyor.

Monessa, hayatının 1/3’lük bölümünü uyuyarak geçiren insanın böylesine büyük bir zamanı daha kaliteli, sağlıklı ve konforlu geçirmesini sağlamak için çalışıyor.

Lateks ve visco gibi mucizevi teknolojilerle kusursuz uyku konforu yaşatmak için tasarlanmış yataklar ve bu konforu tamamlayacak yastıklar… Maksimum müşteri memnuniyeti için geliştirilmiş yataklardan oluşan hotel koleksiyonu… Uyku ortamının konfor ve kalitesini yükseltmek için tasarlanmış birbirinden şık baza, başlık, puf ve setler… Kısacası iyi bir uyku ve uyku ortamı için ihtiyacınız olan ve aklınıza gelebilecek her şey Monessa’da sizi bekliyor. Yani “uykunun en güzel yeri”nde…

MİSYONUMUZ

Monessa, sürekli geliştirdiği teknolojisi, bilgi birikimi, günden güne artan kapasitesi ve dünya geneline yayılmış dinamik bir firma olarak yatak ve baza ile tamamlayıcı uyku ürünlerinde geliştirdiği konumunu sürdürebilmek için kendi alanında daima yenilikçi olmaya devam edecektir.

VİZYONUMUZ

Temel ilkesi müşteri memnuniyeti olan Monessa, müşterilerine kaliteli ürünler sunmanın yanında, sektöründeki dünya modasını ve güncel akımları sürekli takip ederek, yenilikleri ürünlerine yansıtmayı, müşterilerine en iyi hizmeti sunarak onlarla daimi ilişkiler kurmayı benimsemiştir.